>>ČTI!___NÁVOD na chování v sekci, náměty+stížnosti___ČTI!<<

1997 - 2006

Moderátoři: VWMysak, vtuni, HANZ500, MartinZ22

Pravidla fóra
Vítejte v sekci Golf IV / Bora. Pokud jste tu poprvé, přečtěte si prosím Návod na používáni. Dříve než založíte nové téma, projděte si téma Často kladené otázky - FAQ, případně zkuste vyhledávání
Uživatelský avatar
Koudelnik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 42
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Koudelnik »

To Tomm
Nechci rejpat, v zasade tomu co po uzivatelich chcete rozumim, chapu a souhlasim s Vama. Ten priklad tematu o tri radky niz je tak trosku o lamach a myslim, ze jsi to zminil az ted.

Jinak k tomu vyhledavaci:
Nemam dojem, ze jsem nejaka lama, ktera neumi pracovat s pocitacem. Proto jsem taky uvedl priklad se servem. Jestli Ti to naslo neco jinyho nez me, tak nekde soudruzi udelali chybu (resp.ja). Ale vzhledem k tomu, ze nejsem jedinej, kterej ma podobny postrehy, neco na tom bude. Neber to jako utok na svou osobu, proste je to diskuze, ktera treba neco vyresi. Je na to potreba koukat z ruznech uhlu pohledu. Ja ten Vas chapu.

A jsem pro svetovy mir :wink:

Uživatelský avatar
VWoods
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 217
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od VWoods »

Tomm napsal:
"Jinak k tomu upovani "nevyresenych temat" - pokud najdes vhodne - neni problem tam napsat - a treba se nekdo najde, odpovi a tema se vyresi. Pokud bude treba nevhodny nadpis (neaktualni), tak neni problem prvne kontaktovat zakladatele tematu at ho zmeni, pokud nebude odpovidat, tak AZ POTOM nas a my ho zmenime."


Tento návod se mi zdá tak zdlouhavý a nejistý, že si raděj založím nové téma - nezlob se na mě. Abych někomu psal a chtěl po něm, ať mění název, čekal potom co bude, pak psal zase vám a zase čekal. Když něco někdo potřebuje řešit, tak asi nechce čekat 3 dny, než mu někdo změní nadpis.

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

VWoods: Ok, to byl priklad. Myslel jsem to pouzit treba u dlouhych a "znamych" threadu u kterych by byla skoda aby se na ne zapomnelo.. proste je podle me lepsi mit informace na jedno tema na jednom miste nez je hledat po vsech certech.. individualni zvazeni kam je vhodnejsi danou vec postovat je uz na kazdem z vas.
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

No hosi nevim nevim, jste tu 3 Moderatori a nestihate.? :old: Tak by ste se meli jit priucit k nasi Moderatorce :web: do sekce Passat. :P :lol:
A nebo ze by dani jedinci co vam to tu mrvi meli nemsi IQ. :revenant: :) :wink:

Uživatelský avatar
Tomm
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno, Jihlava

Příspěvek od Tomm »

Paskal píše:No hosi nevim nevim, jste tu 3 Moderatori a nestihate.? :old: Tak by ste se meli jit priucit k nasi Moderatorce :web: do sekce Passat. :P :lol:
A nebo ze by dani jedinci co vam to tu mrvi meli nemsi IQ. :revenant: :) :wink:
Jsme tu 2 ale neboj, budem zas 3 :lol:

Jinak k tomu uceni, no nevim nevim... pokud si v sekci myslite ze cim vit temat, tim lip.. tak vam to vymlouvat nebudu :wink: :arrow: :lol: 8) 8O :D :twisted: :idea: (2170 vs. 1548)
Prodam zadni vrata na GIV hatchback, barva svetle modra (LW5Z) nove lakovane! V pripade zajmu mne kontaktujte v SZ.

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Tomm píše:
Paskal píše:No hosi nevim nevim, jste tu 3 Moderatori a nestihate.? :old: Tak by ste se meli jit priucit k nasi Moderatorce :web: do sekce Passat. :P :lol:
A nebo ze by dani jedinci co vam to tu mrvi meli nemsi IQ. :revenant: :) :wink:
Jsme tu 2 ale neboj, budem zas 3 :lol:

Jinak k tomu uceni, no nevim nevim... pokud si v sekci myslite ze cim vit temat, tim lip.. tak vam to vymlouvat nebudu :wink: :arrow: :lol: 8) 8O :D :twisted: :idea: (2170 vs. 1548)
To vis no Pasik je vjetsi auto tak ma vic dilu :rom: .....a proto vic prispevku. :rog: :lol: :wink:
A co Oakley bula ze ma apsenci. :P :)

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

hele Paskal...nedelej nam do golfu...my ti taky nedelame do passatu :lol:

Uživatelský avatar
Paskal
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7640
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Paskal »

Nalim píše:hele Paskal...nedelej nam do golfu...my ti taky nedelame do passatu :lol:
:croc: :P Hlavne se nauc vyhledavat a nedelej vlny.... :lol: :) :wink:

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

:twisted: Vidim,ze se tu mazou veci co se nehodi.
Kdyz je tady tema dodrzovani pravidel,tak by moderator mel dodrzovat pravidla jako prvni a to hlvne ve vsech sekcich!!
http://www.vw-club.cz/modules.php?name= ... ic&t=32514" target="_blank

Me to bylo taky vycitano.....
Nelibi se mi,ze kdyz tady nekdo rekne jiny nazor,tak je tento nazor smazan.
To mi smrdi totalitou :twisted:

Davam to tu podruhe!!!

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

A za 10 minut ti to smažu znova, pže to do tohoto tématu nepatří
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

A ja myslim,ze patri......chces,aby se dodrzovaly pravidla a sam je porusujes.Co to tu zavadis? :evil:
Musis prijimat i krytiku.

Nechas si jen to co se ti hodi :wink:

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Tak si přečti ta pravidla v sekci prodej a budeš zase o něco chytřejší :wink: Navíc od toho je TAM moderátor, aby to posoudil
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

Ja ty pravidla delal,tak vim co tam je napsano.
Pravidla si hlavne precti ty...a jako moderator bys mel ctit pravidla.
Do inzeratu se nekaca,ze to ma nekdo drahe.
Takovych inzeratu tam je plno.

Normalne mi to je jedno,ale zalozil si tema chovani v teto sekci a nelibi se ti jak to tu vsichni porusujeme...tak jsem poukazal,ze sam nejsi bez viny.

Nejdrive si zamet pred tvym prahem.

Jinak si myslim,ze si dobry typek a delas dobre funkci moderatora a byl to tvuj zbytecny prehmat.

Uživatelský avatar
Nalim
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1653
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Nalim »

Ok,omlouvam se uz to v pravidlech neni...ale bylo to tam dlouho..... :cry:
Takze vsichni muzeme remcat o cene...to se mi moc nelibi.

Ale myslim,ze neni vhodne timto zpusobem zasahovat do inzeratu jestli rozumis jak to myslim.....

Uživatelský avatar
crossic
Člen klubu
Příspěvky: 3494
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dubí

Příspěvek od crossic »

Nebylo to remcání o ceně, ale doporučení pro prodávajícího, že když dá cenu o něco niž tak to lépe prodá
VW CC snowflake TDi 176HP 389Nm DSG

Zamčeno

Zpět na „Golf IV / Bora“