Radio MFD navigace Passat

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Adrou
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 04.08.2017 22:36

Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od Adrou »

Zdravim lidi. Mam Passata B5.5 1.8T 2003 Variant (bez palubniho pocitace - ani polodot ani maxidot) a chtel bych si do nej dat radio MFD1 s navigaci ... Jelikoz tomu vubec nerozumim, tak nechapu jak se takove radio deli na kategorie, jake je nejlepsi koupit, kde ho koupit, kolik stoji a jestli mi vubec bude do meho passata fungovat. Proste jsem to videl u znameho v superbu, ten mi rekl ze se delaji i do VW tak se ptam. Prosim o rady, diky! :pleasantry: A pls, nekoukejte na me jako na neandrtalce :-)

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od M@rty »

Nejlepší mfd s koncovým číslem D.nejlíp mít k tomu i maxidot.ale je to otázka financí.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Adrou
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 04.08.2017 22:36

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od Adrou »

Já právě palubní počítač nemám vůbec .. Palubní počítač se dá do auta dát když teď žádnej nemá? Jestli to to auto "umí" zobrazit pak, když koupím budíky s maxidotem

No co se týče toho rádia.. někde jsem něco četl ještě o nějakém 2din a 1din rámečku, nevím o čem je řeč .. Jde mi o to vybrat typ rádia, a hlavně jestli mi bude do passata pasovat :-) Kdyžtak děkuji za nějaké rady kde takové rádio sehnat a co se týče toho rámečku.
Přílohy
IMG_0258.JPG
Naposledy upravil(a) Adrou dne 16.08.2017 18:53, celkem upraveno 2 x.
VW Passat 3C5 2.0TDI 125kW DSG

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od M@rty »

Určitě by to mělo fungovat. 1din je climatronic nahoře,radio uprostřed a vespod odkládací místo.2din je velká dira rádio +CD přehrávač nebo mfd.

Odesláno z mého D6603 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

rachume
Člen klubu
Příspěvky: 14
Registrován: 01.04.2017 10:45
Bydliště: Praha

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od rachume »

Zdravím všechny pašíkáře,měl bych dotaz též ohledně rádia. Mám pašíka 2,8 v6 r.v. 2000 a je tam neoriginál rádio 1DIN. Můj dotaz spočívá v tom,zda stačí sehnat rámeček na 2DIN a jenom ho vyměnit a prohodit climatronic,nebo je potřeba sehnat i spodní část palubky? Chtěl bych rádio s obrazovkou a pokud by to šlo i s navigací. Otázka je jak je složité a drahé si toto přání splnit.
Předem děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od Wíťa »

Adrou píše:Já právě palubní počítač nemám vůbec .. Palubní počítač se dá do auta dát když teď žádnej nemá? Jestli to to auto "umí" zobrazit pak, když koupím budíky s maxidotem

No co se týče toho rádia.. někde jsem něco četl ještě o nějakém 2din a 1din rámečku, nevím o čem je řeč .. Jde mi o to vybrat typ rádia, a hlavně jestli mi bude do passata pasovat :-) Kdyžtak děkuji za nějaké rady kde takové rádio sehnat a co se týče toho rámečku.
To je foto primo tvoje? Pokud ano a das navi tak ti nebude hrat repro
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od majrek001 »

ano je to jeho má tam DSP
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Uživatelský avatar
Wíťa
Člen klubu
Příspěvky: 2688
Registrován: 27.10.2008 05:15
Bydliště: Havl. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od Wíťa »

Bud vymenit zesilovač a nebo ho obejít
NA PRODEJ díly golf iv http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=4 ... 6#p2381636" onclick="window.open(this.href);return false;
OPRAVY A RENOVACE SEDAČEK VW GOLF IV http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=46&t=260712" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od majrek001 »

ve svém vláknu píše jak to super hraje s MFD, tak to asi nějak vyřešil
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

TRILObeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 09.10.2016 11:28
Bydliště: Praha 9 - Újezd nad Lesy

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od TRILObeat »

Ahoj kluci, dokázali byste někdo zprovoznit dsp s mfd navigací u golfa iv? Koupil jsem vše (repro, kabeláž, zesilovač). Můj autoelektrikář nedokázal zprovoznit. Po zapojení nešel zvuk. Z repra i zesilovače signál jde a podle diagnostiky se vše jeví ok. Navigace je typ D. Dojel bych kamkoliv. Díky.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od majrek001 »

je správně nakódovaná navigace? co tam je za kódování?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

TRILObeat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 09.10.2016 11:28
Bydliště: Praha 9 - Újezd nad Lesy

Re: Radio MFD navigace Passat

Příspěvek od TRILObeat »

Už to šlape..problém byl v kabeláži od Kufatecu_špatně označené dráty.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“