Mirne cukani pri lehkem plynu. Passat 2.0 tdi 100kW

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Marcel Gw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2014 15:21

Mirne cukani pri lehkem plynu. Passat 2.0 tdi 100kW

Příspěvek od Marcel Gw »

Ahoj koupil jsem pred cca 2mesici Pasika vyse oznaceneho a uz v bazaru trochu cukal, dunel ve spektru otacek 1600ot nejvic. Vc vibraci do celeho auta.Svadel jsem to predbezne na palivak a spotrebak kolem.. Vag uz bazaru ukazoval jen vadny zhavic .Udelal jsem pravidelne vymeny vsech filtru o oleju. Jen pasik pocukaval nadale delal paseku. Volam znamemu do autorizaku skoncilo tam a uz to zaclo. Ohoblovana vacka a hydrostely. Bum cela sada vacky 15000 pri tom uz jsem nechal udelat rozvody 5000 vstriky do ultrazvuku nove gumky vc. Tandem. 2500.Origo cidlo teploty a termostat. 900.Passat stale cukal pri lehkem plynu na kazdou rychlost i tempomat. Po te probehla vymena zadnich ulozeni prevodovky 800. trochu to chodilo beze zmeny. Vymenil jsem i predni vytekly hydrolozisko original Avon UK heller 2300. Nechal jsem prevarit vlnovec byl ofoukany kolem. Uz jsem se premluvil ze to bude asi spojka se setrvakem 13000 zn.Luk. Takze dvouhmota set vymenen.Chlapi stale beze zmeny. Jsem snad otrok aby tam skoncilo takovych penez a skoro se nic nezmenilo? V bazaru jsem byl delat kraval a postavili se k tomu jako chlapi neco jsem z nich dostal zpatky. Prosim Vas vsechny nevite co vic by na techto problemech mohlo mit VINU. Dovoz D stav perf. Rok 2005 nabehano 195000km taky se tak tvari podle stavu. Ale jsem s toho zoufaly budu rad za kazdou informaci

Uživatelský avatar
Lukkii
Profík
Profík
Příspěvky: 1021
Registrován: 18.05.2014 11:41
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: Mirne cukani pri lehkem plynu. Passat 2.0 tdi 100kW

Příspěvek od Lukkii »

NO vzhledem k tomu že jsi vyměnil půl motoru, tak to cukání bud patří k tomu autu a je potřeba to ingnorovat, nebo hledat dál... Ale kde je závada, to si netroufám říct...
Určitě ale špatná volba, ohledně koupě..(
Passat B8 2.0TDI, 110kw,DSG.Webasto,pACC, přestavba facelift Matrix, kapacitní volant/travel assist, Area View 360, PLA3, MIB2.5, RGB ambient 30 barev

Marcel Gw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2014 15:21

Re: Mirne cukani pri lehkem plynu. Passat 2.0 tdi 100kW

Příspěvek od Marcel Gw »

Zbyva mi vymenit jeste hydroluzko pod turbem a akceleracni silent. Popripade kontrola poloosy. Abych mel jistotu ze je vse nove co se tyce veskereho ulozeni

Uživatelský avatar
motorpower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3332
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Mirne cukani pri lehkem plynu. Passat 2.0 tdi 100kW

Příspěvek od motorpower »

Nebo se zastav..
Měření výkonu na válcové zkušebně MAHA LPS 3000 4x4

Úprava výkonu vašeho vozu. Zlepšení emisních limitů.


Obrázek

Motorpower - Chiptuning

Marcel Gw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.12.2014 15:21

Re: Mirne cukani pri lehkem plynu. Passat 2.0 tdi 100kW

Příspěvek od Marcel Gw »

Ted uz to musim dotahnout do konce.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“