Co vše lze optimalizovat či přenastavit přes PC na B5.5

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Smrks
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.02.2015 16:30

Co vše lze optimalizovat či přenastavit přes PC na B5.5

Příspěvek od Smrks »

Zdravím všechny VW maniaky!

Chtěl bych Vás poprosit o radu, co vše lze nastavit nebo upravit přes PC na B5.5?

Mám na mysli např. nastavení otevírání oken přes DO (nastavil jsem přes motordiag comfort manager). Nebo změnu jazyka (mám auto z Německa a nastavil jsem ČJ - přes VAG-COM 409-1). Tak podobné uživatelské nastavení. Jestli máte někdo nějaký návod nebo soupis co vše lze nastavit a jak?

Zajímaly by mě originální kilometry (alespoň údaj z ŘJ - jak to zjistit) je mi jasné, že jestli auto někdo dobře přetočil, tak já na to asi nepřijdu... Popřípadě, jestli bylo auto bourané (pokud se nepletu crash data).

Mám kabel OBD2 - Serial RS232 COM2 (+COM2 - USB) na PC s WIN XP, VAG 304 mi fungoval, VAG 409 taky, ale novější např. 704 mi nefunguje a také mi nefunguje program VAG TACHO tak jestli mám špatnou verzi nebo je potřeba jiný kabel?

Budu rád za jakoukoliv odpověď nebo SZ.

DĚKUJI

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“