vw passat b 5.5 alarm

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
tomek5.5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.11.2014 12:29

vw passat b 5.5 alarm

Příspěvek od tomek5.5 »

Zdravim potrebuji poradit.mam vw passat b 5.5 a skoro kazdy den se mi cca 1h po zamknuti auta zacne blikat. Blikaji mi vystrazna svetla a dneska se k tomu pridal i alarm. Vemu dalkacem odemknu a zamknu a dobrii.aza 2h to sami.mate s tim nejake zkusenosti.dik moc

loover
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 12.02.2015 18:56
Bydliště: Plzeň

Re: vw passat b 5.5 alarm

Příspěvek od loover »

Důvodů může být víc. Máš instalované čidla pohybu? Není někde roztržená průchodka u dveří a nezatekla ti voda do elektroinstalace? Neumírá ti baterie na autě? Co píše VAG, když uděláš diagnostiku?
VW PASSAT 1,9TDI PD 96kw 3BG

tomek5.5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.11.2014 12:29

Re: vw passat b 5.5 alarm

Příspěvek od tomek5.5 »

DIAgnostika mi nepise nic nic nenasla,pruchodky jssou vsechy ok,baterie nova,jen co mi vrta hlavou tak je to cidlo jak rikas.zkouzel jsem u sedacky ridice po leve strane na sloupku dole cervene svetlo aono sviti.tak nevim jestli je to ono,protoze jsem zkousel jak budu stat tak jsem si dal sedacku uplne do zadu a prestalo to.ale nekdy to blika ikdyz to udelam i stou sedackou.tak ja nevim .
diky moc za radu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: vw passat b 5.5 alarm

Příspěvek od majrek001 »

můžou to pouštět i studený spoje v zámcích nebo mikrospínač zámku kapoty či kufru.. dioda na dveřích ti bliká vždycky a všechny lampičky ve dveřích?
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

tomek5.5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.11.2014 12:29

Re: vw passat b 5.5 alarm

Příspěvek od tomek5.5 »

Abych rekl pravdu tak jsem si vsimnul ze jak otevru dvere od ridice tak se vsechno rozsvítí myslim svetlo na dverich.ale jak otevřu dvere od spolujezdce tak nic a za chvili to funguje a potom zas nic.a zadni dvere nesviti vubec a ani nereaguje na svetlo pri otevření. Myslis ze by to vsechno bylo v tech dverich.kufr funguje normalne.ale dverim se moc nechce.to se musi koupit vsechny spinace do kazdych dveri nebo jak je to?dekuji za rady

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“