Sekvenční řazení nefunguje

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
baddy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.03.2015 19:14

Sekvenční řazení nefunguje

Příspěvek od baddy »

Zdravím všechny.
Dnes se mi stalo že při rozjezdu na zelenou mi z polohy D najednou seplo sekvenční řazení (i na budíkách).Musel jsem páku přepnout do právé polohy a zpět aby naskočil opět automat...ten naštěstí naskočil.Ale od té doby nejde sekvenční řazení vůbec.Dohledal jsem si různě že by tam mělo být nějaké čidlo nebo podobné udělátko co snímá polohu páky a že by to mohlo být tím,ale nikde jsem nenašel žádný manuál ,nákres jak se k němu dostanu popřípadě kde je nebo kde ho sehnat nebo zda je to vůbec opravitelné bez výměny celé té elektroniky.
Zkrátka bych potřeboval trochu navést popřípadě své zkušenosti z opravou...
Díky za pomoc

Passat B5 2.8 V6 4Motion

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“