Spojka b5.5 96kw AVF

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
tomek5.5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.11.2014 12:29

Spojka b5.5 96kw AVF

Příspěvek od tomek5.5 »

Zdar chlapi,asi se to omlia porad dokola.ale mam przbu o radu.zacla mi klouzat spojka na mym pasiku b5.5 96kw AVF rv.2004.chtel bych vymnenit celou sadu i dvouhmotnostni setrvacnik.ale u nas v mototechne mi rekli 18 000.a zda se mi to kapanek drahe.dival jsem se na internet a nasel jsem za 12.500.ale ted otazka jestli jsi to pres internet objednat.do kazdeho kameneho obchodu to mam minimalne 300km.nevim jestli risknout kpoupit pres inernet.dekuji moc za rady

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Spojka b5.5 96kw AVF

Příspěvek od trhac »

Podívej se na cardo díly nebo jak to je nebo napiš meggymu tady z fora.Koupě přes net je dobrá ale druhá věc je kdo ti ju bude měnit.Pokud stím pudeš někam do servisu tak budou mít určitě radost z toho že máš svou spojku.

Uživatelský avatar
Mirek.Sluka
Člen klubu
Příspěvky: 368
Registrován: 24.01.2013 23:55
Bydliště: Ostrov u KV

Re: Spojka b5.5 96kw AVF

Příspěvek od Mirek.Sluka »

trhac píše:Podívej se na cardo díly nebo jak to je nebo napiš meggymu tady z fora.Koupě přes net je dobrá ale druhá věc je kdo ti ju bude měnit.Pokud stím pudeš někam do servisu tak budou mít určitě radost z toho že máš svou spojku.
Tak v servisu jim je to celkem fuk ale nedaj mu záruku na díl jen na práci. V porsche Plzeň jim to aspoň buřt bylo :laugh: Nakonec mi práci stejně dělal jinej mechanik za půlku. Jinak napis i tady uzivateli Badisak tusím provozuje e-shop autorozvody.cz tam ji sezenes taky levne...
VW Passat 1.9tdi 96kW 2002 kombajn...

Uživatelský avatar
vory90
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 10.12.2010 18:14
Bydliště: Praha

Re: Spojka b5.5 96kw AVF

Příspěvek od vory90 »


Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“