Prosím o radu,pomoc.

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
miriss23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 10.05.2015 19:41

Prosím o radu,pomoc.

Příspěvek od miriss23 »

Zdravím všechny,
koupil jsem si prvního passata 1.9 Tdi 96 KW,rok 2001. Nyní přicházím na některé vady, poprosil bych o rady popř i fotky jak opravit,postupy atd.

1. Egr ventil-propouští olej,docela dost. Četl jsem, že je možné ho zaslepit. Nevím zda to nepoškodí motor atd.....

2. Do vozu teče voda,nevím kudy,ale mokro,vlhko je jen u řidiče pod kobercem. Stalo se,že za jízdy nešli okénka,jízda byla za deště,může to mít vliv?

3. Při vypnutí motoru se otevře přední kapota motoru...

Můžete mi prosím někdo poradit? Děkuji Míra.

Lenocka24
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 04.12.2015 18:23

Re: Prosím o radu,pomoc.

Příspěvek od Lenocka24 »

Ahojte, viete mi niekto poradit mam pssat b5 ,rv 1998 nieco mi odobera energiu s baterie.. vsetko som už pomerala a neviem nato prísť.. može to suvisiet s komfortnou jednotkou?

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Prosím o radu,pomoc.

Příspěvek od trhac »

miriss23 píše:Zdravím všechny,
koupil jsem si prvního passata 1.9 Tdi 96 KW,rok 2001. Nyní přicházím na některé vady, poprosil bych o rady popř i fotky jak opravit,postupy atd.

1. Egr ventil-propouští olej,docela dost. Četl jsem, že je možné ho zaslepit. Nevím zda to nepoškodí motor atd.....

2. Do vozu teče voda,nevím kudy,ale mokro,vlhko je jen u řidiče pod kobercem. Stalo se,že za jízdy nešli okénka,jízda byla za deště,může to mít vliv?

3. Při vypnutí motoru se otevře přední kapota motoru...

Můžete mi prosím někdo poradit? Děkuji Míra.
Egr zaslepit můžeš a motoru to jedině prospěje ale tvůj problém s propouštěním oleje to nevyřeší

Podívej se pod baterku jestli nemáš ucpaný odtokový kanálky.sou tam dva..a že ti teče voda k řidičovi tak pod kobercem je v boxu komfortka a ta vodu ráda nemá.

Kapota nevím to mě nic nenapadá...

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“