Může mi prosím někdo poradit? SPECHA....

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
miriss23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 10.05.2015 19:41

Může mi prosím někdo poradit? SPECHA....

Příspěvek od miriss23 »

Ahoj všem, auto dodnes jezdilo nádherně,žádnej problém. Dnes při přidání plynu se rozjelo a náhle přestalo tahat,nešlo přidat plyn, jel jsem jen na omezené otáčky. Dočetl jsem se že bylo v nouzovém režimu. Auto sem vypnul,nastartoval a zas jede normálně,ale co když se bude opakovat?? už mám fakt nervy z passata.. jinak mám problém s egr ventilem,propuští olej. Poradí mi někdo?

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: Může mi prosím někdo poradit? SPECHA....

Příspěvek od JOSEFFEFE »

ZDAREC,zkontroluj hodičky podtlaku,na vyvěvvě přírubu jestli se nehybe,regulaci turba jestli není rezlá,NA TOHLE TÉMA JE TADY TOHO MRAKY,diagnostika určitě napíše-regulační odchylka plnícího tlaku, EGR bude zanešený ale to je u teto závady normalní,ODKUD jsi kdyžtak opravím? zdravím
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

miriss23
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 10.05.2015 19:41

Re: Může mi prosím někdo poradit? SPECHA....

Příspěvek od miriss23 »

JOSEFFEFE píše:ZDAREC,zkontroluj hodičky podtlaku,na vyvěvvě přírubu jestli se nehybe,regulaci turba jestli není rezlá,NA TOHLE TÉMA JE TADY TOHO MRAKY,diagnostika určitě napíše-regulační odchylka plnícího tlaku, EGR bude zanešený ale to je u teto závady normalní,ODKUD jsi kdyžtak opravím? zdravím
Čau, já se v tom moc nevyznám,jsem od Domažlic

Uživatelský avatar
JOSEFFEFE
Člen klubu
Příspěvky: 46
Registrován: 03.05.2013 12:26

Re: Může mi prosím někdo poradit? SPECHA....

Příspěvek od JOSEFFEFE »

hmm trochu z ruky,já Hukvaldy ,no autoservis cca8000kč,zkus oslovit klubáky co bydlí blíže o opravu 2ka by mohla stačit.zdravím
VW golf1 kabrio KARMAN,VW golf4tdi,Š.YETI tdi,Š.favorit silver line,Š 130GL,Š.octavia1958,Š.fel.pick-up,VWgolf2naND.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“