nevíte někdo DÉLKU vlnovce na B5 motor 81kW TDI ?? - spěchá, dík

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Greener
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 12.09.2011 13:01

nevíte někdo DÉLKU vlnovce na B5 motor 81kW TDI ?? - spěchá, dík

Příspěvek od Greener »

Zdravím, připadám si jak u blbejch, nikdo to neví ani na Dieselpower fóru, píší mi tam 230 mm apod., to mi přijde MOC...Mám sice Audi A4 B5 r.v.98, ale mělo by to být stejná délka jako má stejný motor na Passatu B5 (taky stejná motorizace, jen A4 má kód motoru AFN...)...Průměr by být 50 mm, snad to aspoň sedí! Auto mám 200km daleko, abych se podíval sám a přijet k němu chci už s nachystanými díly. Taky když chci řezat a vařit a ne měnit celý díl i s katal., abych asi koupil i oboje těsnění, ne - říká se tomu "brejle", ale tady to bude spíš trojúhelník...Dík za radu, délku odhaduji mezi 150-200 mm ale chci to vědět přesně. Taky se na tu výměnu bude blbě dostávat, mám tam, jak půjdu k dílu s vlnovcem a kat., odmontovat TO, co je nad tím (jít k tomu shora), či pod tím vlnovcem (zespodu?, co je snazší, rychlejší? Dík za radu

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“