kontrolka ABS a ESP

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
PepoBn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 22.08.2015 23:29

kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od PepoBn »

zdravim Vas

Dnes sa mi stala taka mala neprijemnost, isiel som vecer a neskoro som si vsimol ze na ceste lezi mala srnka a presiel som po nej pravym prednym kolesom, dost to naskocilo ale navonok vyzera byt vsetko v poriadku ale palubak mi hlasi respektive mi na nom svietia kontrolky ABS a ESP, respektive svietili a po case zhasli a po vypnuti a zapnuti motora uz nezasvietili ale kym som dosiel domov tak na jednej krizovatke sa mi zdalo ze auto horsie brzdi, bola to ale len vynimka inak brzdilo ok ale skor ako to pojdem dat pozriet mechanikovi by som chcel pocut Vas nazor ci tam moze byt nieco poskodene alebo nie, vopred dakujem

David S.
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 26.07.2015 09:44

Re: kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od David S. »

Čidlo ABS? , můžou být někde natržený dráty od toho střetu atd.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: kontrolka ABS a ESP

Příspěvek od trhac »

Chce to napíchnout na diagnostiku a zjistit který čidlo to dělá.Na předku se občas stane že to čidlo trošku povyjede ven a pak to špatně snímá.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“