Passat b5,5 2.8 4motion, sviti ESP, necekane se hryzne pravé kolo, ale hned to přestane, je to celkem neprijemne

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
TOTOAUTO mechanik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 27.08.2015 11:10

Passat b5,5 2.8 4motion, sviti ESP, necekane se hryzne pravé kolo, ale hned to přestane, je to celkem neprijemne

Příspěvek od TOTOAUTO mechanik »

Zdravím, mam problém s vyse uvedenym passatem, v jakekoliv rychlosti, v zatáčce nebo na rovince, se právě kolo proste kousne, asi na sekundu nebo dvě, a pak zase bez problémů, auto to stahuje, ale jak rikam , da se to udržet, problém je že to je naše náhradní vozidlo z firmy, a pro zákazníka to muže byt neprijemne a to dost, nevíte někdo co to muže byt? Sviti esp, a diagnostika mi Pise, že to je snimac úhlu stáčení vozidla, netuším co to muže byt, už jsem z toho nemocny, esp po nastartování ne svítidla, ale uplne vždycky po 10 ujetých metrech se rožne, Prosím o radu, nevím jestli to má na to vliv, ale hned po startu, když se rozjizdite, ( je to automat) a držíte ještě při rozjíždějí brzdu, lehce vibruje, nepravidelne, chvíli ano, chvíli ne, ale po ujet nejake vzdálenosti, cca 20 metrů, je to v pohodě, to by bylo asi vse Prosím o radu,předem děkuji

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“