Passat B5,5 problém s výkonem

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
nemec96
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.08.2015 21:52

Passat B5,5 problém s výkonem

Příspěvek od nemec96 »

Ahoj, Těchto témat už tu pár je, ale radši napíšu ještě svůj případ, cca před 14 dny jsme si vzal po tátovi Passata B5,5 1,9 TDI 96Kw 4MOTION. Do teď jezdil parádně, až najednou před 2 dny, když jsem jel do práce, jel jakoby na polovic (nejspíš nouzový režim, jak jsem tady vyčetl), hned jsem se lekl ze odešlo Turbo, když jsem jel ale po 8 hodinách z práce domu, Passat jel opět tak jak má, O den později se mi to stalo znovu, ale pri vypnutí a zapnutí motoru passat opět slapal jak má, take jsem si vsiml ze pri vice pridani plynu jde z auta celkem černý kouř, mám před výměnou oleje, respektive přejeto asi 500 km (za týden mam planovanou výměnu), ale nevim jestli to s tím souvisí, za 2 týdny jedu do Itálie a potřeboval bych tento problem co nejrychleji vyresit, predem dekuji za rady a odpovědi :)

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

První by to chtělo dignostiku.ale určíte jedeš na Nouza.

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

nemec96
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.08.2015 21:52

Re: Passat B5,5 problém s výkonem

Příspěvek od nemec96 »

U podobného příspěvku jsem se dočetl, že by to mohla být zanešená regulace turba, ale chtel bych znat i jine nazory, na Diagnostiku urcite zajedu tento týden

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Jakym stylem jezdíš? Občas je to lepší protáhnout. Zkontroloval bych i vstřikování.

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

tumič
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 08.09.2015 19:54

Re: Passat B5,5 problém s výkonem

Příspěvek od tumič »

Zdravím, měl jsem podobný problém, vždycky když jsem Passata nakrmil, tak mi to při vytočení nad 3000 otáček spadlo do nouza, vypnul jsem klíček, znova nastartoval a zase OK. Pak jsem udělal výměnu oleje a nevím, jestli to bylo tím, ale problém se sám odstranil a jede to jak vítr. Kamarád má taky B5 a občas se mu stane že když se rozjíždí a pouští spojku, tak se nejdřív nic neděje a pak to škubne a zabere. Nedělá to pokaždý, ale občas jo. Nevíte někdo, čím by to mohlo být?

nemec96
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 10.08.2015 21:52

Re: Passat B5,5 problém s výkonem

Příspěvek od nemec96 »

Já mám problém vyřešen :-) Prasklá hadice do turba, ž to zase jede jak má :)

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“