vibrace v kabině

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Pašík 1304
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 16.10.2015 19:20

vibrace v kabině

Příspěvek od Pašík 1304 »

Zdravím Vás přátelé,
Chtěl bych znát Váš názor.Mám Pašíka 96Kw,r.v.2003.Celkem dost se v něm vyznám,ale tohle bych chtěl probrat s Vámi.
Auto mse mírně chvějě,je to hlavně poznat na sedačkách a při držení volantu.S postupným zahřátím se to tochu zlepší.A nejvíc to jde cítit na sedačce řidiče pod zadkem.Možná jste se s tím již někdo potkaly.Zkuste jen tak napsat svůj názor.Předem děkuji.

Uživatelský avatar
amavet
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4166
Registrován: 11.02.2008 07:50
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: vibrace v kabině

Příspěvek od amavet »

chce to diag hodnot vstriku , kontrola ulozeni motoru , jak sou na tom hydroluzka . ty maj vydrz vesmes 250-300tis . vytece z nich olej a pak sou moc tvrde a trepe se to na volnobeh . dalsi na vine muze byt spojka , setrvak ko , atd . pricin je moc
VW golf 2 GTI 16V 95kw , odtah pastika variant B5.5 2.8 V6 4motion 777539977 , Golf 4 2,8 V6 4motion , Honda CBR 600 F3

Ciligator
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 11.10.2014 14:57

Re: vibrace v kabině

Příspěvek od Ciligator »

Zkus se podívat jak psal AMAVET uložení motoru, hydlůžka.
A také by to mohl dělat egr ventil, pokud ho máš zaslepeny. Já při odstranění jsem přestal mít chvění v kabině a na volantu, ale to jsem měnil i hydroložka.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“