Passat B5 1999 81kW Nestartuje občas

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Mike1988
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2015 19:40

Passat B5 1999 81kW Nestartuje občas

Příspěvek od Mike1988 »

Zdravím pánové,
mám problém se startováním. Video problému: https://youtu.be/5UKbAqVGsIg" onclick="window.open(this.href);return false; Jak vidíte na videu tak se rožne všechno kromě baterky a ABS problikává. No a potom to hned po startu chcípne. Ale není to pořád. Pak třeba několikrát otočím klíčem nebo ho vytáhnu a zkusím to znovu a palubovka se normálně rožne a v klidu naskočí. Diagnostika píše, že řídící jednotka je zablokována imobilizérem. Pokud se ta chyba projeví a napojím diagnostiku, tak se nedostane do motoru ani do řídící jednotky (že prej není připojená to psalo), ale pokud to "sepne" , tak to diagnostika načte. Je to děs. Přítelkyně mě pak ráno v 5 po odpolední budí, že chce jet do práce, ale když je zima tak to trvá a trvá a trvá a někdy ani nenaskočí...

Uživatelský avatar
oneb1t
Profík
Profík
Příspěvky: 1038
Registrován: 23.09.2014 22:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5 1999 81kW Nestartuje občas

Příspěvek od oneb1t »

hledal bych hlavne okolo kabelu k ridici jednotce :)

zacal bych poradnym domacknutim dratu do jednotky a kdyz to nebude fungovat tak rozdelat konektor a podivat se jestli tam neni nejakej problem u golfa se da ten konektor domacknout tenkym sroubovakem primo skrz diry v plastu pod steracema ale nevim jak to ma passat

taky bych se podival do ostatnich jednotek jestli nehlasej chybu spojeni s ridici jednotkou
Golf VII 1.4 103kW 2013 - 9"MIB 2.5 discovery PRO, osram LEDriving, MK7.5 zadni LED dynamicky blinkr, lane/sign/beam assist, virtual cockpit, pla 3.0

Mike1988
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 27.10.2015 19:40

Re: Passat B5 1999 81kW Nestartuje občas

Příspěvek od Mike1988 »

Ridici jednotku jsme prosli. I pod volantem. Vubec nemam tucha. Nekde jsem cetl ze to muze delat radio nebo komfortka pod sedadlem ridice.

Jirkash
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 03.03.2015 20:17

Re: Passat B5 1999 81kW Nestartuje občas

Příspěvek od Jirkash »

Nevynechal bych ani dukladnou kontrolu všech kostřících bodů a veškeré + napájení.
Passat B5 Variant 1.9, 85kw, ATJ

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“