zaseklý brzdy

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
E.Cartman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 31.10.2015 09:14

zaseklý brzdy

Příspěvek od E.Cartman »

Servus prassatci...sem v Holandsku, a stala se mi tahle nemilá událost...během jízdy, mi postupně sekaly brzdy, až to bylo neunosny...akorát sem to zakapl u servisu, kde sem nechal za destičky, hadičky, nějakou tu brzd. Kapalinu a kyneťáky...485€...vyzvedl sem si pašíka, jel nakoupit....a hned zase zásek...sou to asi 3-4 tejdny....a zase to samý....auto zase brzdí, pedál je tvrdej jak sviňa...a tentokrát sem to nedotáhl k servisu....nemáte někdo podobnou zkušenost? údajně by mělo bejt všechno vyčištění a bla bla bla....nemůže to bejt nějaká kravina? Vzduch např. ?

E.Cartman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 31.10.2015 09:14

dodatek

Příspěvek od E.Cartman »

Druhej den ráno sem šel pro auto, že zkusím uvolnit brzdy....a bez jakéhokoliv zásahu, byly brzdy Volný....tak sem to hned odvezl k servisu...ale během jízdy sem cítil jak zase tvrdne pedál, a při delší jízdě by se zase určitě zasekly....

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: zaseklý brzdy

Příspěvek od trhac »

To vypadá na posilovač.Něco takovýho sem taky řešil

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“