bouchání a cukání

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
coogi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.10.2015 18:12

bouchání a cukání

Příspěvek od coogi »

Nevím si rady....
prosím o radu někoho kdo se opravdu vyzná a poradí mi.
Koupil jsem auto z bazar před cca čtyřmi měsíci.
Na svůj věk 2001 opravdu udržovaný motor 1.9 tdi 74 kw.
Zvuk krásný a já byl štastný že jsem opravdu dobře vybral.
Jenomže.... první vada se mi stala před čtyřmi dny.
Auto nechytlo hned ale až na popáté. Po ujetí cca deseti kilometrů jsem nechal auto bežet na volnobech a vystoupil jsem z auta a v tu chvíli jsem uslyšel bouchání a začla se i otřásat kastla tak trochu v nepravidelných intervalech.
Druhý den se mi začal cukat při couvání a rozjíždění. cukání pod otáčkami poznám... tohle to bylo jiné.
Podotýkám že za studena motor běží normálně jenom mi trochu píská řemenice.
dnes jsem opet nastartoval až na popáté takže zítra ho nechám pekne na místě a v pondělí jedu do servisu...
Opravdu vás prosím jestli němáte nekdo tušení co by to mohlo být.
pár lidí jsem se ptal... nekdo říká že by to mohli být žhaviče kvůli těm startům za studena ale zase není -10...
nekteří říkají že mi mohl preskočit rozvod jen o jeden stupen takže se to nezadřelo ale NĚJAK to jede...
Nekdo zase že jedu jen na 3 válce... proste nastartuju slyším pískání od řemenu, jedu cca 10 km a začne bouchat. jsem z toho v prdeli protože vůbec nevím na čem jsem. potřebuji mechanika ke kterému přijedu a on už jenom podle poslechu zjistí co to je. jsem z olomouce. jestli mi nekdo poradí čím by to asi bylo znamenalo by to pro me strašně moc , aspon bych vedel na čem jsem.

Uživatelský avatar
M@rty
Profík
Profík
Příspěvky: 1058
Registrován: 29.12.2008 14:32
Bydliště: Olomouc City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M@rty »

Odkud jsi z Olomouce? Znám jednoho šikovného známého ale není to mechanik

Odesláno z mého GT-I9506 pomocí Tapatalk
Volkswagen Golf: je vyráběn od roku 1974 a oslavován jako ikona. Auto, po kterém byla pojmenována nejen třída vozidel, ale také celá generace automobilů - generace Golf.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“