Zapojení světel B5

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
Epidem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.10.2015 13:26
Bydliště: Vlašim

Zapojení světel B5

Příspěvek od Epidem »

Zdravím, potřeboval bych vědět jestli je toto zapojení správně, vše funguje jak má (podle kontrolek tlumené/dálkové), akorát nevím jestli je to správně občas se mi stává že mě někdo problikne....
Další zádrhel je že mi nesvítí zadní mlhovka/ky máte někdo tip na závadu?, koupil jsem auto v polorozebraném stavu a snažím se to dát trošku do kupy, tak ani nevím nebo jsem se nikde nedočetl jak je to u B5 /1999 s předníma mlhovkama?



Edit: ještě mě trošku štve mírný pokles výkonu cca kolem 2000ot,motor PD 85kw, vyměnil jsem skoro všechny ty podtlakové hadičky až na dvě na které se nedostanu, ale ty udělám v týdnu, zatím žádná změna, je to jako když tě někdo trochu zatáhne za kouli kolem 2000ot, pak už v pohodě, někdy to udělá někdy ne, studený motor častěji.

Díky za názory. :pleasantry:
Přílohy
světla.png
B5 Variant 1.9tdi, 1999 PD 85kw AJM,400tis, XTZ 750 Obrázek

Uživatelský avatar
Wolfrein
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 04.01.2010 15:48
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapojení světel B5

Příspěvek od Wolfrein »

Ano tlumené jsou v čočce a dálkové v druhé parabole.Zajeď si seřídit světla ;) nebo zda není špatně usazená žárovka
Co se týče předních mlh byly přímo ve světle a to u dálkových žárovka H4, jinak já mám třeba dodělané dole z 2 oktávky.

Co se týče výkonu atd...tak podtlakové hadičky,váha ale i regulace turba..mrkni se na egr ventil jestli není zasranej, pokud nao turbo na tom bude stejně.

12822640_10207064821192876_549450277_o – kopie.jpg
Passat B5 TDi 85kw Kombál-nesmrtelnej pracant :) 500tis km ++ egr OFF
Passat B5,5 1x1 1.9 TDi 96kw Kombál :)

Uživatelský avatar
Epidem
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 24
Registrován: 13.10.2015 13:26
Bydliště: Vlašim

Re: Zapojení světel B5

Příspěvek od Epidem »

P.S.- mlhovky vyřešeny :laugh: samozřejmě redukce zastrčená v zásuvce :fool:
B5 Variant 1.9tdi, 1999 PD 85kw AJM,400tis, XTZ 750 Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“