Zvysena spotreba pri kureni (volnobeh)

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
lojzko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 17.12.2015 16:37

Zvysena spotreba pri kureni (volnobeh)

Příspěvek od lojzko »

Zdravim, chcem sa spytat zacina byt vonku trosku chladnejsie a vsimol som si ze pri zapnuti kurenia sa zopne ako keby nejaky spinac a spotreba na volnobehu sa mi zvysi z normalnych 0.7 l/h na 0.9 - 1.0 l/h. Ked climatronic necham pusteny iba na prvom alebo druhom dieliku tak sa niekedy spotreba da do normalu niekedy nie. Co to tam ma zabudovany nejaky bufik alebo nieco na princip toho ? Nikde som sa k tomu nedopatral. Alebo je to bezna vec .. To aby som ani nekuril :D Passat B5.5 74kw 2005 (Climatronic mam na Econ cize kompresor vypnuty.)
Je tam nejaky elektricky predohrev alebo nieco podobne ? Pri akej teplote by sa zapinal ? Mam teplotu nastavenu stale na 25 stupnov.

Dakujem za odpovede
VW Passat B5.5 1.9 TDI (74kW) AVB

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Zvysena spotreba pri kureni (volnobeh)

Příspěvek od trhac »

Nech si teplotu nastavenou na 22 nebo 23 na AUTO.Já to tak mám pořád ať je zima nebo teplo maximálně si ráno pustím ofuk na okno a pak zase AUTO.Pokud je zima klima stejně nejede ale to AUTO je prostě lepší..až vyzkoušíš pochopíš

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“