Zimní clona.

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Zimní clona.

Příspěvek od drobeki »

Tak jsem si ke klasické zimní cloně, vyrobil další kryt pod značku. Hned po koupi jsem měnil chladič, myslim si, že solanky tomu dost pomohla. Tak jsem to na tuto zimu zmastil následovně. Je to jako maska nahoře z laminátu. Zduř. Drobeki.
Přílohy
IMG_20160114_155146.jpg

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Zimní clona.

Příspěvek od skacel99 »

A pocítil jsi nějakej rozdíl v ohřívání auta?

drobeki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 18.09.2009 19:42

Re: Zimní clona.

Příspěvek od drobeki »

Zimní clonu vozík na pašikovi už 3 zimy, zahřívá se to rychleji. Jenže do prace to mam 11 kiláků. Takze to neni tak výrazné. Jde to poznat na okně. Při mínus 8 bez clony se mi orosene nebo spíš omrzlé se mi odmlžilo prakticky az v Ostravě, tedy po deseti km. Co tam mam clonu plus ten spodní kryt, dával jsem je ve stejný den se mi okno očistí asi po polovině . ale nebylo minus osm, to musim vychytat při teto teplotě. Ale vyčistí se okno cele. I kdyz mi někdy zamrzne i zevnitř.
Přílohy
IMG_20160118_132652.jpg

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“