Elektrický šibr B5

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Mertikjanik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.06.2015 15:48

Elektrický šibr B5

Příspěvek od Mertikjanik »

Zdravím, mám auto Passat B5 1997 a z ničeho nic mi přestal fungovat elektrický šibr. Samozřejmě jsem ho přes zimu vůbec nepoužíval, vím, že by se mohl spálit motorek, nebo něco podobného, ale teď jak teploty šli mírně nahoru jsem ho vyzkoušel a jakožto na podzim ještě fungoval parádně, teď neudělá ani ťuk. Neslyším ani motorek, že by se pokoušel jakkoliv chrastit. Ať dám kolečko na ovládání do libovolné polohy, okno se nepohne a to ani na ventilaci, ani na celé otevření. Jediné co jsem zkontroloval je pojistka, ta je v pořádku. Neporadili by jste mi prosím co zkusit dál? Mám příručku JAK NA To, ale tam v této souvislosti není nic. Předem děkuji.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“