Vymena termostatu

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
lojzko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 17.12.2015 16:37

Vymena termostatu

Příspěvek od lojzko »

Zdravim, idem menit termostat na Passate 1.9 TDI PD 74kW .. Zaniesol som to do servisu a chlapik mi hovori ci mam kupenu aj prirubu ... Nezda sa mi to ... Hovoril ze ked sa to meni tak sa vacsinou ta priruba zlomi ale neviem vsade som cital ze staci nove tesnenie a termostat to je vsetko ... Co mi poradite mate s tym nejake skusenosti ?

Hladal som tu podobnu temu ale nikde som sa toto nedocital.

Dakujem za odpovede
VW Passat B5.5 1.9 TDI (74kW) AVB

Jirkash
Řidič
Řidič
Příspěvky: 120
Registrován: 03.03.2015 20:17

Re: Vymena termostatu

Příspěvek od Jirkash »

Vymenil jsem mraky termostatu na B5 a staci termostat a gumička.Termostat hlavne Wahler anebo Behr, zadny jiný sunky.
Passat B5 Variant 1.9, 85kw, ATJ

Uživatelský avatar
lojzko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 17.12.2015 16:37

Re: Vymena termostatu

Příspěvek od lojzko »

No tak vymenili mi termostat aj s hrdlom termostatu tesneniami a pod... Isiel som auto prebehnut nech sa zohreje na 90 ked sa otvoril termostat tak samozrejme sa dostala do obehu voda tak sme doliali chladiacu na MAX .. isiel sa povozit cca 15km a stale dookola mi vyskakovalo STOP kontrola chladiacej kvapaliny vzdy som dolial do MAX a utekal spat do servisu lebo po ceste som zakazdym musel zastavit a doliat vodu pocas tych 15km som dolial cca 9-10 litrov chladiacej + destilovanej ... z coho alebo kade mohla unikat chladiaca v takomto obrovskom mnozstve ?

Dakujem
VW Passat B5.5 1.9 TDI (74kW) AVB

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“