Tlumiče a brka z 2,5TDI B5.5

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Ondriss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 23.08.2015 14:06

Tlumiče a brka z 2,5TDI B5.5

Příspěvek od Ondriss »

Ahoj kluci, možná zase zakládám stejné vlákno, ale nenašel jsem nic co by mi pomohlo. Dali by se zaměnit tlumiče a perování z 2,5TDI 4motouz b5.5 na 1,9TDI 4motouz B5. Potřeboval bych to trochu víc zvednout, ale nechce se mi dávat tolik peněz za podložky. Jelikož budu dělat komplet celý podvozek.
Stříkám rád, Stříkám dobře :-)

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Tlumiče a brka z 2,5TDI B5.5

Příspěvek od trhac »

Přehodit to asi nebude problém akorát nevím okolik se to zvedne.určitě to bude pasovat

Ondriss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 23.08.2015 14:06

Re: Tlumiče a brka z 2,5TDI B5.5

Příspěvek od Ondriss »

Tak ta 2,5 by mela byt o neco těžší. Jen jsem nevěděl jestli bude pasovat uložení a všechno kolem toho spojene. Řešili se tady ještě zvednuti podlozkama. Ale nedopatral jsem jak zvysit čtyřkolku. Nevite někdo neco?? Stacili by výkresy a ja muzu udělat i pro ostatni.
Stříkám rád, Stříkám dobře :-)

Uživatelský avatar
xerxes
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10178
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tlumiče a brka z 2,5TDI B5.5

Příspěvek od xerxes »

2.5 měly i podvozek pro špatné cesty jen je vyšší o cca 3cm

Ondriss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 23.08.2015 14:06

Re: Tlumiče a brka z 2,5TDI B5.5

Příspěvek od Ondriss »

Tak to by bylo úplně nejlepší. Tím pádem bych nemusel řešit ty podložky. Nemáš nějaký tip??
Stříkám rád, Stříkám dobře :-)

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“