Volkswagen passat 1.8T

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Nikola nikča
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 10.03.2016 18:44

Volkswagen passat 1.8T

Příspěvek od Nikola nikča »

Ahojte asi pred troma tyzdnami som si kupila toto auto rocnik 97 a zacalo mi tazsie startovat ze pretacalo a chytilo az po neviem kolkatich sekundach ako to tocilo... menila som tam rozne cidla co mi odporucili mechanici (kazdy hovori nieco ine)... Stale rovnako teraz uz na prvy krat nechyti vobec aj ked toci toci neviem kolko az na dalsi krat ked potocim klucikom sa nastartuje aj to tak ze strasne nizke otacky ako by islo zdochnut a zrazu chyti akoby novy dych a vybehnu otacky normalka na 900... neviete mi niekto poradit prosim vas pretoze kazdy mi hovori uz inak ...

triangl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 22.10.2012 14:14

Re: Volkswagen passat 1.8T

Příspěvek od triangl »

já bych vyměnil cívky (nejlépe všechny čtyři) pak svíčky a kabely ke svíčkám. mám taky 1.8t benzín a měním to pravidelně a startuju bez problému.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“