škubání při jízdě

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
passatik22
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.05.2016 19:19

škubání při jízdě

Příspěvek od passatik22 »

Dobrý den :pleasantry: , mám dotaz, při akceleraci motor ztrácí výkon,škube a nechce jít přes 5 000 otáček, nevíte někdo prosím co s tím? svíčky a zapalovací kabely jsou po výměně. :158: Děkuji za vaše rady...

Uživatelský avatar
Jiří Kučera
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: škubání při jízdě

Příspěvek od Jiří Kučera »

asi toho bude víc, ale shodou okolností sem měl nedávno podobný problém - začala mi odcházet zapalovací cívka a dnes odešla úplně, zůstal jsem stát na dálnici. Motor se třepe jen na dva válce. Byla by to jedna z alternativ. Vytáhnout svíčky a zkusit jiskru.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“