Nestartuje 50-50

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
Linkys
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 16.06.2015 18:09

Nestartuje 50-50

Příspěvek od Linkys »

Cau borci, mam jeden problem s pasikem 1.8 20V. A sice, ze nestartuje, nybrz jak kdy. Po otoceni klicku do prvni polohy se vse rozsviti tak jak ma, ale po otoceni do polohy start se vubec nic nedeje... Ani necvakne civka, zkratka uplne ticho. Po cas tohodle problemu jsem jiz vymenil a udelal: repas starteru, nove uhliky, ocistene vsechny kontakty, jak plusovy, tak vsechny kostry (pro jistotu jsem udelal novou kostru motor- minus baterka) , vymenil jsem konektor ktery jde do civky starteru, cely novy kablik z civky az do spinacky, vymenil jsem I spinacku, shodou okolnosti se mi posral I klicek takze je I nova vlozka.Rele zkontrolovany(ikdyz asi zadne neovlivnuje start), pojistky u baterie zkontrolovany, pojistky v kabine take, nikde zadne snamky vyhrati ci koroze...Zajimave je, ze na tvrdo pres + z baterie starter okamzite startuje, kdyz pootocim klic do polohy start, je na ovladacim kabliku 12V ale po pripojeni do civky napeti zmizi. A jeste co jsem vypozoroval, ze v teplem pocasi to spise nejde, ale neni to pravidlem, jindy startuje tyden v kuse bez problemu.
. Napada nekoho jeste nejaka mozna pricina??? Me uz toto koule nebere...Vsem diky za nazory

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“