Lupání při rozjíždění, při zrychlování, při přeřazení v nižších rychlostech

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
muhaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 21.01.2013 21:11

Lupání při rozjíždění, při zrychlování, při přeřazení v nižších rychlostech

Příspěvek od muhaha »

Ahoj, začalo se ozývát lupání při rozjíždění, při zrychlování, při přeřazení v nižších rychlostech, vždy po vyšlápnutí spojky. Vždy při plynu.
Vím, že mám načlou pravou poloosu, protože při plynu a zatáčení lupe v ose. Bohužel tento zvuk lupnutí, až klepnutí je daleko více slyšet a ozývá se mi spíš levé straně. Ikdyž v autě se tyto zvuky přenáší. Tak nevím, jestli to souvisí s poloosou, jen je to možná jinak slyšet.

Ramena i pravou polosu mám vyměněnou, (levou jsem nechával dříve měnit, samozřejmně nynější technik poznal, že ačkoliv jsem zaplatil za novou, tak jsem dostal nějakou jetou a proto to začalo lupat po pár set kilometrech)

Teď jsem se přestěhoval ku Praze a vůbec netuším, kde tady sehnat nějakého dobrého technika, který to neosere, popřípadě nevymění půl auta.
Máte někdo nějakou radu?
Díky

passat variant,96kw, 2002

muhaha
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 21.01.2013 21:11

Re: Lupání při rozjíždění, při zrychlování, při přeřazení v nižších rychlostech

Příspěvek od muhaha »

Tak udajne by to mohl byt silenblok u motoru? To se musi rozdelat komplet predek? Jinak nejde vymenit? Lze odhadnout cenu v servisu vymeny?
U lupani v poloose jde vymenit pouze cast na kole? Ten tisicihran? Jaka by zde byla cena za vymenu?
Diky

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“