Spojka 74kw avb

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Prostipwn
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 02.10.2016 19:23

Spojka 74kw avb

Příspěvek od Prostipwn »

Zdravím mám problém nemůžu dopátrat správnou spojku na passata variant 2002 74kw avb může někdo poradit ? Nepotrebuju přesně číslo stačí říct mi z jakých motorů je ta spojka identická mám v plánu koupit jetou s menším nájezdem kvůli finanční situaci...a ještě by mě zajímalo co může způsobovat občasný nerozpojovani spojky (mirnej prokluz) stává se mi že podle nálady nejde zařadit/vyradit protože je spojka pořád v záběru a občas jede úplně v klidu rozpojuje jak má a neprokluzuje(70km denně do práce) (brzdová kapalina ok, nezavzdusnena soustava) naposledy když se mi to stalo udusil sem motor a po nastartování dalších cca 1000km ok jen občas jde radit trochu ztuha ale ne příliš silou prosím o normální rady ne chytrý rejpaly co mi řeknou když na to nemáš nejezdi leda by se nějakej nabídnul že mě do ty práce bude vozit ...díky

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“