kardan pašík B5 syncro

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
tumeck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.12.2016 18:26

kardan pašík B5 syncro

Příspěvek od tumeck »

Zdravím chci se zeptat jestli náhodou někdo neví kde by se dalo sehnat kardanový kříž? at' hledám jak hledám nic nemůžu najít a rozměr bohužel neznám :( klouby jsem našel ale kříž ne...
passat b5 r.99 1.9tdi 81kw syncro

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: kardan pašík B5 syncro

Příspěvek od trhac »

Najdi si na netu nějakou firmu kde kardany opravujou a nech si to tam udělat.kamoš teď sháněl křížek na bmw1 a nic.v renocaru celej kardan za 20litrů a v bíteši mu řekli oprava do tří litrů i s vyvážením
http://www.kardanybites.cz/kontakty" onclick="window.open(this.href);return false;

tumeck
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.12.2016 18:26

Re: kardan pašík B5 syncro

Příspěvek od tumeck »

no né že bych ti nevěřil ale kardan z passata obsahuje 2x kloub homokynetický cca 2x1600kč a 1x kloub křížovy cca ? k tomu vyvážení cca 1500kč sorry že tě zpochybnuju ale za 3ku nevěřím že to někdo uděá dobře ale to je jedno já jsem nevěřící tomáš a udělam si sám maximálně to vyvažení musím přenechat odborníkovi jenže můj problém nebyl vyřešen a to kde vemu ten kardanový kříž na to sem se ptal a zná někdo odpověd'???

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: kardan pašík B5 syncro

Příspěvek od trhac »

Kdyby sis to přečetl pořádně pochopil bys že za tu trojku mu udělaj kardan na bmw ne na passata.to byl jen příklad originál vs.bíteš...nejlepší je zvednout telefon a zavolat tam a zjistit co a jak :D

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“