Tuhý pedal brzdy

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Suky103
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.12.2016 19:49

Tuhý pedal brzdy

Příspěvek od Suky103 »

Zdravim. Mám jeden dotaz. Mám passat b5.5 74 kw r.v.2005 automat. Když dám zpátečku a pustim brzdový pedál a znovu sešlápnu tak ztuhne jako by byl bez posilovače. A při jízdě dopředu a nepřidávání plyny tak po více sešlápnutí take tuhne a musím větší silou. Nemám zkušenost s automatem tak se chci zeptat jestli je to normální (podle mě ne). Děkuji za nějakou radu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Tuhý pedal brzdy

Příspěvek od majrek001 »

problém s podtlakem buď na tandemovém čerpadle vyviklaná příruba nebo v mezistěně to může ještě ucházet
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Suky103
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.12.2016 19:49

Re: Tuhý pedal brzdy

Příspěvek od Suky103 »

Děkuji za radu. Byl to natrubek na tandemovem čerpadle a oprava byla opravdu rychla. Sundal jsem potrubí ktrere bylo nad nim a tyčkou o průměru 8 mm jsem to s kladivkem natukal a perfektní. Docetl jsem se to nekde tady na fóru ale nemohu uz to najít. Doufam ze to bude slouzit dal.

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Tuhý pedal brzdy

Příspěvek od majrek001 »

já jsem ho lepil tekutým kovem a bylo to dobrý, ale nakonec jsem dal nového Bosche vychází kolem 5000,- a ten už to auto snad přežije
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

Suky103
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 04.12.2016 19:49

Re: Tuhý pedal brzdy

Příspěvek od Suky103 »

To verim ale slouzi tak jak ma a pokud bude zlobit tak ho menit take budu ale dekuji za radu

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“