Hilfe: bitte :)

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
atafari
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 22
Registrován: 31.03.2010 08:15

Hilfe: bitte :)

Příspěvek od atafari »

Aho klubaci
shanim pomoc pri reseni problemu elektroinstalace na B5ce.
1. nesviti mi osvetleni vevnitr vozu, v zime kdy je brzo tma neprijemne, VAG hlasi cosi o chybe spinace ve dverich ...
2. vypada to na kabel mezi RJ a RJ pro ABS ... abs tedy deaktivovane, porad to na me blika...VAG se do jednotky ABS nenapichne
3. prestal mi hrat SW, nechal sem ho proverit, a pry je v poradku...hralo to sporadicky, a nyni jiz tyden ani tuk, mozna chyba v kabelazi

Ad1 a 2 - to se nejak da
ale Ad3 - to je nutnost, cestuji hodne, sic ma jen neco malo RMS pekne doplnuje ostatni repro

jsem z Kolina ale i Ceske Lipy
nasel by se nekdo kdo by byl ochoten se na to mrknout??
diky vsem
H.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“