Zadní reproduktory

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Doce
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 14.03.2015 10:11
Bydliště: Karviná

Zadní reproduktory

Příspěvek od Doce »

Zdravím borci,chci se zeptat,mam pašíka B5 rok 2005. Auto je po prvním majiteli. V zadních dveřích nejsou reproduktory. Nedělal to někdo ? Třeba tahat káble do zadních dveří,že ? Ptal jsem se na to jednoho týpka a ten mi za to řekl ale nehoráznou pálku :negative:

vento tdi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 134
Registrován: 11.11.2008 15:11
Bydliště: je kde bydlet

Re: Zadní reproduktory

Příspěvek od vento tdi »

Ahoj. Není to nic složitého. Já měl ten samý problém. Natáhnout dráty do zadních dveří. Já měl konektory v A sloupcích kde byly vyvedeny dráty od rádia. Je to černá 8 pinová svorkovnice. Vedou do ní spletené dráty a zezadu jsou jen propojené mezi sebou. Napojíš do volných pozic a pod plastem natáhneš dozádu. Origo repro seženeš na vrakáči. Nejlepší máš i s konektorama do repráku. Potřebuješ dva basáky a dva vyškáče co se dávají k tlačítku na stahování oken.Pokud si dáš neorigo, tak je musíš vypodložit ať ti nezasahují do stahovačky. Vadilo by ti to na stažené okno. Zevnitř tapecírungu jsou ješte mezi kroužky které vyplní prostor mezi reprem a obložením dveří. Mřížky koupíš přímo ve VW. není to žádná raketa. Cca 180 za kus. Lepší než je vyvrtávat nebo nějak podobně mastit, a koupíš přímo v barvě interiéru. Pokud máš MCD nebo MFD navi je třeba ještě nakódovat ovladání na zadní repra. jinak ti budou hrát stejně jak přední a nepřidáš jim na výstupu.

talent
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 13.11.2014 01:21

Re: Zadní reproduktory

Příspěvek od talent »

Daj poriadny subofer a máš vymalováno.
Muzika lepšia ako z dverí.
Prípadne velké reprá do zadnej parapety.

Vzadu musíš vymeniť aj kryt repra nie je dierkovaný - neprepustí zvuk.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“