LPG 1.8 20 v

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
magmartom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.08.2016 21:53

LPG 1.8 20 v

Příspěvek od magmartom »

Zdravím všechny mám problém s LPG plynař tvrdí že problém není v zařízení LPG systemu (diagnostika nic neukazuje)
ale mě přijde blbost že na benzín to jede normalně a na plyn to blbne (ani VAG nic neukázal) ..... abych vysvetlyl o co jde jde o to že když se motor zahřeje a prošlapnu plynový pedál otáčky stojí auto se klepe a začne střílet do výfuku (v docela velké kadenci)
Mé pokusy - výměna váhy vzduchu
- vyčištění klapy
- nové svíčky (silver)
- změna benzínky kde beru plyn
bohužel nic z toho nebylo platné.
Byl bych vděčný za každou radu či nápad (skusím sem umystit vydeo z jizdy pokud to k něčemu)
Děkuji

magmartom
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 24.08.2016 21:53

Re: LPG 1.8 20 v

Příspěvek od magmartom »

Video (jízda po přidání plného plynu .... otýčky jdou strašně pomalu nahoru auto se příšerně klepe (boužel střílení na videu nejde dobře slyšet))
http://leteckaposta.cz/526705417" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“