Nejde řadit

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
josefjosef12341
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 07.04.2016 18:38

Nejde řadit

Příspěvek od josefjosef12341 »

Dobrý den,

Chtěl bych se zeptat na jednu věc.
Mám passata B5.5 96kw a poslední dobou, když sednu do auta, tak mi nejde zařadit zpátečka, vždy mi trvá delší dobu než i tam nacpu.
Říkal jsem si, jestli by jste někdo nevěděl, co by to mohlo dělat.

Také jsem si všiml, že mám pod autem občas přesně pod vypouštěcím víčkem převodovky kapku oleje a občas 25 cm od toho vypouštěcího víčka k diferenciálu je taky kapka, co by to mohlo dělat?

Dále mám špatný silentblok motoru ten u řidiče, už z něj vytekl snad celý olej, tak jestli by to mohlo dělat to?

Uživatelský avatar
šianzek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 15.04.2016 09:45
Bydliště: Ostrava

Re: Nejde řadit

Příspěvek od šianzek »

nejsem odborník ale nemůže to být třeba tím že by ti mohl někde utíkat olej z převodovky? silentblok by to taky možná mohl být kdyby ten motor seděl jinak jak má ale jak říkám odborník nejsem jen říkam svůj možný názor :D
Passat B7 2012, side assist,premium bt,barevné budíky,kožené odvetravane sedačky ,rns510 poslení řady,kamera,chip,340 mm brzdy zimmermann,pružiny eibach, komplet vytlumene dveře, repro focal,keramika

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“