Z ničeho nic velmi špatně startuje a ztrácí tah. Prosim čtěte

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
macour99
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 08.02.2013 11:51

Z ničeho nic velmi špatně startuje a ztrácí tah. Prosim čtěte

Příspěvek od macour99 »

Zdravím všechny passatisty. Mám výše uvedený problém. Auto jezdilo uplně v pohodě, večer přijedu dom, ráno jsem už skoro nenastartoval. Myslím že žhavičky v pohodě, nedávné -20 jsem startoval v klidu. A hlavně by to nevysvětlovalo proč mi pade výkon. Auto v pohodě jede, najednou ztratí tah, prošlápnu plyn, podřadím a v pohodě. A za chvilku znovu. Jinak se omlouvám jestli timto dotazem prudím, ale nikde jsem stejnou závadu (nestartuje,padá výkon) nenašel. Všechna témata jsou buď a nebo. Předem díky za jakekoli rady. :blush:

Nepas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 23.01.2017 21:01

Re: Z ničeho nic velmi špatně startuje a ztrácí tah. Prosim čtěte

Příspěvek od Nepas »

Čau, během těch mrazivejch dnů se dějou s autama hrozný věci...Nejsem odborník, ale několik erudovaných rad jsem již pochytil. Je to nafta? Je docela podstatné kolik máš v nádrži paliva a hlavně jak je kvalitní. Tím může být způsobeno i kolísání výkonu. Pokud auto rozjedeš, tak načepuj nejlépe plnou u osvědčené č.s. a před čepováním nalej do nádrže zimní aditiva. Zkus také vyměnit nebo vyčistit pal.filtr. Jinak to kolísání může být třeba váha vzduchu, lambda sonda a dál už se pouštět nebudu...:-) Ale když se oba problémy vyskytly naráz paraleleně v těch mrazech, tak bych vsázel na to palivo..

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“