Pomoc! Co je to za hadici? B5 1,9 TDI 66kw

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
korandik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.03.2017 10:57

Pomoc! Co je to za hadici? B5 1,9 TDI 66kw

Příspěvek od korandik »

Dobry den, predem se omlouvam, protoze jsem uplny amater a automobilovy antitechnik. Vymenovali jsme s kamosem hadici a pritom vytrhli uplne sterenou hadici (viz. foto), vede od nadobky do bloku motoru, od te doby z toho chcije olej (i na miste). Muzu se zeptat co je to za hadici? Potrebuji objednat novou a nemam paru kterou. Predem VELICE dekuji za pomoc.
Přílohy
Unknown2.jpg

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Pomoc! Co je to za hadici? B5 1,9 TDI 66kw

Příspěvek od Jarda S. »

odvětrání bloku motoru originál má dole kolínko a spoj neorigo vypadá takhle https://www.amd-autodily.cz/motor/hadic ... trani.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

korandik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.03.2017 10:57

Re: Pomoc! Co je to za hadici? B5 1,9 TDI 66kw

Příspěvek od korandik »

Super, dekuji mnohokrat. Jen se zeptat, je mozne aby kvuli teto urvane hadici tekl olej i kdyz je auto v klidu na miste? Zadnou dalsi zavadu jsem nenasel.

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Pomoc! Co je to za hadici? B5 1,9 TDI 66kw

Příspěvek od Jarda S. »

ano, když je špatná tak se olej dostává ven ukrutně
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“