Vysoká spotřeba volnoběhu 1.9tdi avf

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
martikasa
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 29.09.2011 10:51

Vysoká spotřeba volnoběhu 1.9tdi avf

Příspěvek od martikasa »

Zdravím, mam problém s Passatem rv 2001, 1.9 tdi avf 4motion. Auto mám po mém dědovi, který ho měl 6let. Ten na tom měnil vstřiky, hlavu a turbo.. Od te doby najeto cca 5000km. Já nechal vyměnit rozvody, čidlo teploty motoru, oleje filtry.
Na volnoběh se zahřátým motorem a vyplími spotřebiči to ukazuje 1.3 - 1.5l/hod při klidné jízdě delší trasu si vezme kolem 8l/100km.. Měl jsem a4ku 1.9pd a ta brala 0.4-0.6l/hod
Motor krásně zabírá cca od 1600 ot až do plna. Egr je zaslepený, synchronizace vačky na 0..
Auto jsem měl týden u mechanika a ten mi to vrátil s tím, že si neví rady.. Prý zjistil, že není originální software, a když tam dal ten co tam má být tak to o moc lepší nebylo.. Nevíte někdo co by to mohlo být?

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoká spotřeba volnoběhu 1.9tdi avf

Příspěvek od d.d.t33 »

neres aktualku dej delsi trasu a dotankuj a uvidis na cem jsi mel jsem b6 a ta mela na volno 1.3l a stejen jezdila za mene na sto jak ted druhy auto b 5.5 96kw

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Vysoká spotřeba volnoběhu 1.9tdi avf

Příspěvek od Jarda S. »

pravděpodobně jiný vstřiky než tam patří
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=160862" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“