nechytne motor a PC hlásí chybu

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
CRITTRS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 05.02.2017 19:59

nechytne motor a PC hlásí chybu

Příspěvek od CRITTRS »

Ahoj Passataci,tak jsem včera sejmus srnce na starnu řidiče blatník,spoiler a světlo prasklá nádržka odstřikovačů a asi i intercooler a tak jsem dojel domu sice to pořádně nejelo a fest kouřilo a tak jsem začal shánět díly ale dnes jsem chtěl nastartovat a zajed do dvora a auto točí a točí a po skoušce zacinká a napíše mi že je příliš malí tlak oleje v motoru.Nevíte někdo co s tím? Předem děkuji za info.
1 (4).jpg
1 (3).jpg
1 (2).jpg
1 (6).jpg
1 (7).jpg

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: nechytne motor a PC hlásí chybu

Příspěvek od majkl1 »

Příčin může být mnoho. Spadlá nafta (díra v potrubí), skočený rozvod, ....
Určitě bych nejprve kouknul na ty rozvody.
Kdysi mi taky skočil při brždění rozvoďák. Nic nebylo slyšet, jen to prostě přestalo jet. Chvilku měl ještě snahu naskočit a pak už jen ta hláška o oleji. Na první pohled nic nebylo poznat, diagnostika čistá. Až sundání víka motoru ukázalo hromadu zkrouceného kovu (ventily a hydroštely).
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“