Bily dym z vyfuku AVF 96kw

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
mic8sk8
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 21.08.2016 20:59

Bily dym z vyfuku AVF 96kw

Příspěvek od mic8sk8 »

Zdravim vsechny .Chtel bych se s vami podelit o zkusenost .Resil jsem ted problem a to ten ze z vyfuku se zacalo dymit bile(hodne) + smrad po nafte. Nejdrive jsem si myslel ze to bude vada vstriku ci foukle tesneni pod hlavou ci praskla hlava .Nakonec dopadlo vse dobre a zjistil jsem ze to dela ulozeni vstriku dosedaci plochy jsem mirne obrousil do hladka + dal nove tesneni na vsechny vstriky a po nastartovani vse v pohode bez dymu.Uvidime jak dlouho to vydrzi treba se to vymacka znova a bude muset jit hlava na prevlozkovani dosedacich ploch vstriku.....cena opravy me vysla do 1000.Treba tato rada nekomu pomuze ...poradi s timto problemem...kdyby s timto mel taky nekdo zkusenost ozvete se a podelte se o zkusenost zda to treba vydrzelo a nevymackalo se to ...Diky :)

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“