Zápach spáleného oleje

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
rachume
Člen klubu
Příspěvky: 14
Registrován: 01.04.2017 10:45
Bydliště: Praha

Zápach spáleného oleje

Příspěvek od rachume »

Zdravím, chtěl bych požádat o radu.Po koupi mého pašíka 2,8 v6 r.v. 2000 jsem nechal přetěsnit víka ventilů, která tekla a z motoru byl cítit zápach spáleného oleje a objevoval se dým v motorovém prostoru. Následně jsem nechal umýt motor ze spod i z vrchu ,ale dým de mi objevuje stále a slabý zápach též. Je možné ,že je to jen tím ,že nejsou pořádně umyté svody nebo nějaká část výfuku na které se ten olej stále drží nebo může být zádrhel ještě někde jinde?
Popřípadě zda je možno se obrátit na nějakého šikulu mechanika v Praze nebo blízkém okolí. Bohužel nemám žádnou možnost dostat se na hever nebo jámu a už vůbec ne o víkendu ,kromě servisů a to je ta poslední možnost zatím.

Předem děkuji za odpovědi a nějaké rady.

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“