Rozvody

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
stanislav97
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12.12.2013 20:03

Rozvody

Příspěvek od stanislav97 »

Čus měl bych otázku mám B5 66 kw kombi kód motoru AHH .
Otázka je na všech stránkách je řemen na AHH o poznání dražší než AHU oba mají 137 zubů a něco kolem 2 cm šířku umí mi někdo napsat proč je AHU levnější než AHH
ačkoliv se zdají úplně stejné ptám se proto že pak když s tím pojedu do opravny udělám si tam termín abych tam pak nebyl za rouru že je to AHU a nesedí to i když by
podle čísel mělo.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Rozvody

Příspěvek od trhac »

A o kolik je levnější že to řešíš?taky miluju když si k nám někdo donese svoje věci,ty rozděláš auto a zjistíš že to nepasuje...nebude lepší když si to servis objedná sám???

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“