Vibrace celeho auta na volnobeh

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Lada2569
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 17.07.2017 07:15

Vibrace celeho auta na volnobeh

Příspěvek od Lada2569 »

Zdar nevite nekdo co by mohlo zpusobovat vibrace motoru tdi avg na volnobeh? Nejake vibrace to asi ma mit,ale klepe se cele auto a nejvice snad volant,na motoru a prevodovce nove silentbloky,komplet nove ramena na predku,motor po go,predvstrik je serizen na 55 a davka 3,2 jedine co me napada tak jeste vyfuk,jsou na nem sice taky nove silentbloky a chrasti v nem a vykon je taky mensi nez by mel byt...diky za kazdou radu

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Vibrace celeho auta na volnobeh

Příspěvek od majrek001 »

podívej se na přední doraz co je na výstuze jesli ta miska je nastavena na středu a ten doraz se může volně pohnout - pokud je opřeno nadoraz tak se přenáší vibrace po celém autě
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

bobanos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 15.10.2009 07:41
Bydliště: Domažlice

Re: Vibrace celeho auta na volnobeh

Příspěvek od bobanos »

Zdravim....ma B5 66kW a je jiz po nastartovani slyset jemna rezonance a citit i ve dverich ridice. Ale zvuk je pouze u ridice na stane spolujezdce uplne v klidu.
Neresil nekdo neco podobneho?

Fast Arrow
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 23.11.2010 23:05

Re: Vibrace celeho auta na volnobeh

Příspěvek od Fast Arrow »

majrek001 píše:
27.07.2017 10:02
podívej se na přední doraz co je na výstuze jesli ta miska je nastavena na středu a ten doraz se může volně pohnout - pokud je opřeno nadoraz tak se přenáší vibrace po celém autě
Ahoj mám nového pašíka a mám stejný problém. Mohl bys pls přiblížit, kde se podívat? Jestli z vrchu zespodu nebo je třeba něco oddeklovat? Mám pocit, že řidičova strana třepe více včetně žárovky ve světle.

Díky - pokud tady ještě jsi, protože příspěvek je 3r starý. Nebo ví někdo jiný?

Mějte fajn víkend!

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: Vibrace celeho auta na volnobeh

Příspěvek od Jacques. »

Mám AVG 4motion. Dlouho jsem měl také tenhle problém a nějak jsem nemohl přijít na to, co to dělá. Až nedávno se to tak zhoršilo, že už mi to bylo jasné. Vstřikovače.
Dal jsem teď nové špičky Sprinty a je to neskutečny rozdíl. Motor klidný, tichý a o dost lépe reaguje i jede.
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Uživatelský avatar
Jacques.
Pilot
Pilot
Příspěvky: 813
Registrován: 31.03.2011 17:57
Bydliště: Děčín okolí...

Re: Vibrace celeho auta na volnobeh

Příspěvek od Jacques. »

Přiblížím svůj problém.
Vibrace na volnoběh větší než by měli být - i na rotačku v nafte.
Vibrace i když jsem vymacknu spojku.
Přidávání plynu do kopce v nižších otáčkách, rezonance v celém autě a malý tah, že to člověka nuti stále podřazovat.
Passat B8 Alltrack 2.0 Tsi 162kw
Ex ►Passat B5 1.9 TDi 81kw AVG+4motion
Ex ►Audi A6 Avant 3.0 TDi
Ex ►Passat B5,5 Variant, 2.8 V6,4motion+LPG
Ex ►Passat B5 sedan 1.9 TDI 81KW AFN

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“