Piskanie radia v B5

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Uživatelský avatar
ChciplejPasik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 23.09.2017 01:02

Piskanie radia v B5

Příspěvek od ChciplejPasik »

Ahojte,
V skratke - piska mi radio a uz neviem co dalej... Obsirnejsie:
- mam stareho pasika 2000, AHU a slhsiu dobu v nom hrali iba vyskove reproduktory, preto som sa s tym rozhodol zajst do servisu
- v servise mi povedali, ze mam nefunkcne stredove repraky (v prednych dverach dole) a tak ich na oboch stranach vymenili
- auto som si vzdvihol, nastartoval, zapol radio a vsetko hralo a fungovalo kraaasne.
- Preslo ale asi 10 minut a z reproduktorov sa zacal ozyvat len neznesitelny piskot a skripot, tak som ho hned vypol a znova odviezol do servisu.
- v servise povedali, ze lavy reproduktor je vysraty a je ho potreba vymenit, ze sa zrejme jednalo o vadny diel.
- auto som po oprave znova vyzdvihol, vsetko hralo krasne... Tentokrat asi 30 minut a znova - ozval sa ohromny skripot a piskanie, tak som radio vypol.
- po case som zaparkoval na parkovisku, vypol motor, skusil znova pustit radio a ono hralo. Akonahle som ale nastartoval motor a rozbehol sa, tak sa to o malu chvili posralo a znova to zacalo piskat.

V com prosim vas moze byt chyba? Nerozumiem, ze sa to radio ani na druhy krat neppdarilo opravit... Budem vdacny za akekolvek rady, preroze uz mam pocit, ze by bolo lepsie za tie tri litre, co som za to utratil, kupit prenosny reprak a prilepit ho izolepou o palubovku...

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Piskanie radia v B5

Příspěvek od Jarda S. »

alternátor
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
ChciplejPasik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 23.09.2017 01:02

Re: Piskanie radia v B5

Příspěvek od ChciplejPasik »

Problém odstránený výmenou rádia, aj napriek uisteniam dvoch servisov, že rádio je v pohode... :D

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“