Problém s budikem rychlosti

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Erionel
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 06.12.2017 23:16

Problém s budikem rychlosti

Příspěvek od Erionel »

Zdravím,dnes jsem rozebral budiky,ale pohnul jsem s ručičkou rychlosti :/ vrátil zpět a od té doby si ruččcka děla co chce :/ pohybuje se sekavě a když jedu třeba cca 20km,tak mi ukazuje rychlost 80km..,nevíte někdo co stim?Děkuji za každou radu!

Uživatelský avatar
FandaTDI
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1805
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-západ

Re: Problém s budikem rychlosti

Příspěvek od FandaTDI »

Může to spolu souviset, ale nemusel jsi hned něco udělat tomu náhonu a může to bejt klidně přechoďák, ať už v tom štekru nebo jinde... Já se naposled setkal např. s "opravou", kdy tam byl skoro metr kabelu navíc a přitom konce jen zamotaný do sebe, projevy podobný (když už ručička reagovala, tak si občas taky skákala jak chtěla), když jsem to vyškubl a opravil tu původní kabeláž, tak vše ok ...

wronski
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 21.08.2011 12:37

Re: Problém s budikem rychlosti

Příspěvek od wronski »

Měl jsem ten samý problém + přestal fungovat tempomat. V mém případě to bylo vadné těsnění snímače otáček v převodovce, kterým zatékalo Zkus hledat, už se to tu řešilo i s návodem jak na to.
Passat Variant Trend, 1.9 tdi 96kW, 6ti kvalt, climatronic, tempomat a dalsi kramy, 2003, 330000km

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“