Passat B5 81 afn- velká spotřeba.

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Honcek46
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 24.01.2018 18:35

Passat B5 81 afn- velká spotřeba.

Příspěvek od Honcek46 »

Zdar borci. Mám od listopadu konečně b5 1.9 81 kW, kterou jsem chtěl kvůli spotřebě, ale čekal jsem menší. Jezdím po městě za cca 7l/100km, teď v mírné zimě. Kola mám R16 205. Podotýkám trasy po okruhu hodně ekonomicky, ale do 5km z 90%. Jelikož nemám palubák, tak nevím jestli a po kolika km se snižuje díky rostoucí teplotě motoru. Nicméně 7 je dost. Papírová je 7.2l. Ale když čtu kdekoliv, že rotačky podle palubáku za 3.6 mimo město, ta těch mojich 7l je dost. A proto si myslím, že tam bude něco špatně. Známej to napichoval na VAG a říkal že čerpadlo je posunuté 0.02. Má to vliv na spotřebu? Za vaše nápady a rady budu vděčný.

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Passat B5 81 afn- velká spotřeba.

Příspěvek od trhac »

Nech si seřídit předvstřik a jezdi.nemysli si že budeš po městě s těžkým passatem jezdit za 5.a za 3.6 mimo můžou jezdit tak klobouci.

zorg
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 20.04.2012 10:53

Re: Passat B5 81 afn- velká spotřeba.

Příspěvek od zorg »

přesně tak. s 96kou jezdím hodně svižně za 8. po městě je to stejně irelevantní měřit.. klobouk na dálku pod 6 ale dám.

Uživatelský avatar
playboy
Závodník
Závodník
Příspěvky: 547
Registrován: 31.08.2012 12:29
Bydliště: okolo Prahy

Re: Passat B5 81 afn- velká spotřeba.

Příspěvek od playboy »

Nesrovnávej rotačku Octavie a Passata. Taky jízdní styl honičů je pomaleší než důchodce co jede z Lidlu. A jestiže jezdíš v téhle zimě trasy do 5km, myslím, že jezdíš ještě za málo. Další věc je, kolik mají oni reálnou spotřebu - ne kolik jim ukazuje palubák.
Já jezdil s Passatem 96kw kombinovanou 9l. s T5 jezdím 16l (ale to je úprava). V sérii s chipem jsem jezdil za 10+. Jiní taky jezdí za 7-8... :drinks:
Transporter T5 2,5TDI 96kw++ + SW Profituning Praha- 267PS/576Nm
BMW 535d + SW Profituning - 399ps/841Nm

https://www.facebook.com/garagepowercz/
https://www.facebook.com/garagelightingcz/

Uživatelský avatar
Gumoku
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 236
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat B5 81 afn- velká spotřeba.

Příspěvek od Gumoku »

Ja jezdim mimo mesto za 4,3l kdyz se zadari. Do prace jedu mestem 10km a to jedu 5,7l :-) natoceni cerpadla do spravnych hodnot mi k temto cislum pomohlo, jezdil jsem za vic.
VW forever ;-)

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“