nefunkční čidla ABS pravá strana

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
bezmozekk
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.03.2018 20:46

nefunkční čidla ABS pravá strana

Příspěvek od bezmozekk »

Ahoj pánové,
dlouho sleduji tyhle stránky, až sem se dnes zaregistroval protože bych potřeboval poradit..
Passat B5, 1.9 66kw, najeto asi tak milion a půl, už dlouho řeším kontrolku svítícího ABS, na začátku jsme věděli že je špatná Řj ABS, ta vymněněna za funkční, nicméně další problém je ten že diagnostika psala pravé zadní čidlo, vymněněno čidlo, ložisko, kabely zezadu dopředu k Řj v pořádku, pak se přidala další chyba a to pravé přední čidlo, prostě pravá strana nefunguje, po napíchnutí a projetí levá strana funguje normálně ukazuje ale levá prostě nic :roll: nevím si rady, má někdo nějaký nápad? mně napadá jen že je prostě zase špatná ta Řj , ale prodávající tvrdil že je stoprocentně funkční, takže už nevim co s tím :evil: Díky

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“