Passat 1,9,tdi 81kw Startuje pouze se žhavenim.

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
chio82
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 01.02.2011 22:08

Passat 1,9,tdi 81kw Startuje pouze se žhavenim.

Příspěvek od chio82 »

Dobrý den,potřeboval bych poradit auto mi nejde nastartovat když je studené jen když vytáhnu čidlo teploty a nechám nažhavit tak auto chytne okamžitě.Stojí déle než 2 hodiny a už nenastartuji bez žhavení.V nádrži čerpadlo není jen plovak je tam sitko to jsem vyčistil bylo hodně zanesené,čidlo teploty nové ještě chci vyměnit filtr a hadice bude mi padat nafta.Nechápu proč když nažhaví tak chytá na poprvé....Ještě zvažují zpětný ventil.Prosím o radu děkuji.

Uživatelský avatar
majkl1
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10095
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ždírec nad Doubravou (VWysoČína)

Re: Passat 1,9,tdi 81kw Startuje pouze se žhavenim.

Příspěvek od majkl1 »

Zkontroluj kompresi.
Passat B5,5 4motouz (AVF)
Yamaha Virago XV 535
Audi A4 B6 Avant quattro (AVF)
Touareg I facelift 3.0 TDI (CASA)

cvaj
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 12.05.2013 19:19
Bydliště: Brünn

Re: Passat 1,9,tdi 81kw Startuje pouze se žhavenim.

Příspěvek od cvaj »

Čus, přesně, jak píše Majkl....zkontroluj tlaky ve válcích.Pokud jsou tlaky ok, tak motor startuje i bez žhavení.
Nové díly na cokoliv
----------------
http://www.ebezo.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“