Nepadaji otáčky při jízdě b5

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Petr mikolas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.09.2019 08:36

Nepadaji otáčky při jízdě b5

Příspěvek od Petr mikolas »

Při jízdě dam nohu z plynu a nepadaji otáčky auto začne lehce čekat a po chvilce začnou padat otáčky diagnostika mi napsala chybu 01044 chybně kódování jednotky mechanická chyba nevim si stim už rady je to 1.9tdi 85kw rok 2000.diky za rady

Petr mikolas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 09.09.2019 08:36

Re: Nepadaji otáčky při jízdě b5

Příspěvek od Petr mikolas »

Nikdo se stim nesetkal?

Uživatelský avatar
Honza.B5
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 19.09.2019 15:51
Bydliště: Východní Čechy

Re: Nepadaji otáčky při jízdě b5

Příspěvek od Honza.B5 »

Nejsem asi ten co by ti na to měl odpovídat a je tady asi mnohem více kvalifikovaných členu,ale podle toho kodu co jsi napsal tak to vypadá na chybu kódování řídicí jednotky a tim omezení funkcí. Nevrtal se v tom někdo? Myslim tim čipování motoru atd.? Svítí ti na přístrojové desce kontrola motoru?

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“