Jaké žárovky do těchto tuning světel?

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
loboal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 27.02.2011 15:18

Jaké žárovky do těchto tuning světel?

Příspěvek od loboal »

Zdarek klubáci,

co byste mi poradili koupit za žárovky do těchto světel? Všiml jsem si že za tmy vidím velký kulový. Svítí to dost málo s obyč H7.

Máte odzkoušené jaké H7 svítí nejlépe? Led diodové/ Night Breaker plus jejich tolik že se v tom zas moc neorientuju co je dobé a co ne..

a ještě jedna otázka do těch parabol na světla bych mohl dát i xenony? To že musím mít dynamickou regulaci + ostrikovače na autě aby to bylo légální je mi jasný. Ale nevím jestli do těch světel se to může dát.. abych nějak moc neoslňoval
Přílohy
svetlaB5LED.jpg

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Jaké žárovky do těchto tuning světel?

Příspěvek od PlusOne »

To ještě letí, tohleto? H7 určitě Osram, buď Silverstar (používám verzi 2.0), nebo NightBreaker, ty sice o malinko líp svítí, ale Silverstary mi vydržely vždycky víc, ať už se jednalo o GIII nebo Boru (H4), rencka (H7+H1), bývalého Passata (H7+H7), nebo Ford (H7+H7). Nějaké vysocesvítivé žárovky dělá i Philips, ale s těma zkušenost nemám. Jo, a pro lepší viditelnost se určitě zbavit téhle kolotočařiny, a nahradit to původními světlomety origo Hella, ty svítí zdaleka nejlíp.

Xenon do klasického H7+H7 světla nedáš, kvůli patici (tuším D2S?), takže jedine HID sadu, která je ale nelegální.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“