Prosím o radu

1997 - 2004

Moderátoři: standokan, rapid.direct

Pravidla fóra
Moji milí příznivci passátkù, předtím než začnete zakládat téma koukněte do FAQ, případně použijte VYHLEDÁVÁNÍ. Fotky svých mazlikù vkládejte do (NE)JEN MŮJ PASSAT a nezapomeňte u fotek mazat RZ. Poptávky a nabídky do této sekce nepatří, automaticky budou přesunuty do příslušné sekce. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána. Pokud máte dojem, že jiné než sprosté slovo v určité souvislosti ani napsat nelze, dejte místo jednoho písmenka ve slovì hvězdičku.S problémy se na mě obracejte v SZ. moderátoři
Odpovědět
Tomáš Tesař
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 18.04.2018 22:03

Prosím o radu

Příspěvek od Tomáš Tesař »

Ahoj mám problém s passatem2003 b5 1.9 tdi96kw mám cca půl roku nové turbo včera mi najednou přestalo tahat ale nepadá do nouzaku nic jen proste nejde dal pres katalyzátor mel.jsem to u mechanika a ten tvrdí že na 95%je v háji kaltik na tohle auto stojí kolem 8 tisíc to se mi nechce dělat myslíte někdo zda jen by nestačilo vykuchat kaltik dat třeba místo toho jen trubku a zavarit. ....nebo nějaká jiná rada

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Prosím o radu

Příspěvek od trhac »

Katík se dá na zkoušku provrtat ale pokud to tím katem nebude jako že asi nebude tak si koupíš novej.Ještě sem na tdi neviděl ucpanej kat.Vysypanej jo a le ucpanej...To turbo je nový nebo repas??nějaká diag proběhla?

Uživatelský avatar
majrek001
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9298
Registrován: 08.10.2008 11:24
Bydliště: Svitavsko

Re: Prosím o radu

Příspěvek od majrek001 »

dej sem log (csv soubor) kanálů 3 10 11 pak se dá o něčem spekulovat
paštika B6 variant TFSI & paštika B5.5 variant AVF
:arrow:
kódování a diagnostika vw koncernu

mucha775586
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 17.05.2018 01:29

Re: Prosím o radu

Příspěvek od mucha775586 »

Cau chtel bych se zeptat passat 1.9tdi b5 na palubovce sviti porad kontrolka abs a cervena kontrolka snad oblezeni brzd z vykricnikem v servisu mi rekly ze to bude abs pumpa ale moc tomu neverim poradite??

trhac
Profík
Profík
Příspěvky: 995
Registrován: 09.01.2011 21:41

Re: Prosím o radu

Příspěvek od trhac »

V servise mají pravdu.je to pumpa

Odpovědět

Zpět na „Passat B5 / B5.5“